Аптеки без дешевих ліків закриють

Дата публікації
Перегляди
2918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аптеки без дешевих ліків закриють

Лікарів просять розказувати пацієнтам про дешеві аналоги імпортних ліків

Азаров підганяє запровадження середніх цін на ліки.

Місцева влада та контролюючі органи повинні закривати аптеки, в яких немає ліків за певним граничним цінами, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Я вимагаю, щоб місцева влада та контролюючі органи моментально припиняли дію ліцензії та закривали аптеку, якщо в ній немає ліків за певним граничним цінами", - сказав прем'єр.

Також Азаров доручив міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій пояснити усім чиновникам місцевого рівня, мерам великих міст та усім головним лікарям, як повинен працювати механізм референтних цін, та як зупинити протидію встановленню справедливих цін.

Зокрема, Азаров зажадав, щоб всі лікарі надавали пацієнтам чесні, а не замовні консультації щодо того, які вітчизняні аналоги ліків можуть замінити дорогий імпорт.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів підготувати механізм введення референтних цін на ліки.

При референтній системі ціноутворення вартість медпрепаратів встановлюється методом визначення середньої ціни на конкретні ліки, а ціни для розрахунку беруть в декількох країнах. Отримана сума стане індикатором, вище якого продавати препарат буде заборонено.

Чиновники сподіваються, що після впровадження в Україні такого методу, ціни впадуть мінімум на 25-30%.

Азаров підганяє запровадження середніх цін на ліки

Азаров підганяє запровадження середніх цін на ліки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація