Автострахування: все, що вам необхідно знати

Купівля автомобіля - це завжди радісна подія. 

Адже тепер ви будете мати повну свободу в питанні пересування. Однак варто розуміти, що володіння транспортним засобом - це також і велика відповідальність, і ви повинні забезпечити своєму автомобілю правильне користування та зберігання.

Перше, з чим ви зіткнетеся при покупці нового авто, - це, звичайно ж, автоцивілка. Автолюбителю з великим стажем за кермом пояснювати, що це і з чим це їдять не потрібно, а ось перед новачком відкриється ряд досить непростих питань. Але саме про них ми і поговоримо в даній статті.

Обов'язкове і добровільне автострахування

Отже, існує два різновиди автострахування. Є автострахування обов'язкове - страховий поліс ОСЦПВ, добре відомий всім автолюбителям. Від чого ж вас може уберегти ОСЦПВ і що він взагалі має на увазі? Страховий поліс ОСЦПВ буде захищати ваші інтереси в тому випадку, якщо винуватцем дорожньо-транспортної пригоди будете ви. Якщо говорити простими словами, то тут все дуже просто, - виплачувати нанесені вами шкоди транспортному засобу будете не ви, а ваш страховий поліс, в даному випадку ОСЦПВ.

Проте всім відомо, що ситуації на дорозі бувають різні, так чому б не передбачити і інший сценарій розвитку подій? Адже ви можете бути не тільки винуватцем ДТП, ви і самі можете понести збитки в разі необережності інших водіїв. Тому в даному випадку автолюбителі користуються також і добровільним засобом автострахування, який має більш широкий перелік випадків виплати страховки.

Тут є кілька видів автоцивілки. Наприклад, один з них має на увазі виплату вам матеріального збитку в разі, якщо ваше авто постраждає від стихійного лиха, ДТП, пожежі. Інший варіант - вам буде виплачена страховка в разі викрадення авто або крадіжки його деталей. Третій варіант захищає вас від всіх перерахованих негараздів, але і коштувати такий варіант автострахування, ясна річ, буде трохи дорожче.

Як вибрати страхову компанію?

Рекомендуємо вам оформляти автоцивілку в перевіреній компанії, яка встигла зарекомендувати себе в послугах автострахування. Постарайтеся якомога більше дізнатися про неї, поцікавитися, хто, в разі фінансового краху компанії, відшкодує вам збитки і таке інше. Найкраще в даному питанні спиратися на думки досвідчених автомобілістів, які обов'язково вам підкажуть, з ким краще всього мати справу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: