Азаров готує українців до подорожчання бензину

Голова уряду зазначив, що той, хто більше їздить, повинен більше платити і саме для цього транспортний збір в Податковому кодексі пропонується замінити акцизом на бензин.

У новому Податковому кодексі траспортний збір буде замінено акцизом на бензин. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

При цьому керівник уряду запевнив, що ті, хто заплатив транспортний збір авансом не платитимуть його в другий раз.

"Ніхто не платитиме двічі" - підкреслив прем'єр.

При цьому він зазначив, що той, хто більше їздить, повинен більше платити і саме для цього транспортний збір в Податковому кодексі пропонується замінити акцизом на бензин.

"Норма розрахована на те, що хто більше споживає бензину, хто більше їздить, повинен більше платити. У нас же є автомобілі, які на 100 км пробігу споживають і 40 літрів. Чому вони повинні платити стільки ж, скільки платить власник старенького "Москвича"? Це неправильно. Вони повинні платити значно більше", - зазначив керівник уряду

Прем'єр зазначив, що за рахунок збільшення надходження від акцизу на бензин вдасться значно збільшити фонд дорожнього будівництва.

Нагадаємо, що розміру транспортного збору для водіїв, авто яких обсягом понад 3 літри у десятки разів більше ніж для малолітражок.

Як повідомлялося, раніше голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський заявив, що транспортний збір необхідно замінити невеликим акцизом на бензин.

"Схоже, Мінфін дасть добро на те, щоб скасувати транспортний збір. Без цього - важко спростити техогляд, бо саме ТО є інструментом адміністрування транспортного збору", - зазначив він.

Читайте також:

Бродський хоче замінити транспортний збір акцизом на бензин

Уряд планує ввести податок на бензин

За рік в Україні найбільше подорожчали сигарети, горілка та бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: