Азаров: за місяць зарплати зросли на 10%

Голова уряду заявив, що було підвищено пенсії , зарплати та соціальну допомогу, "компенсувано людям те, що не виплатила минула влада з початку року".

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що його уряд виконує усі соціальні зобов'язання, а реальна зарплата за місяць виросла на 10%.

Про це він сказав у вступному слові на засіданні Кабміну.

"Мушу відзвітувати, що уряд виконує усі соціальні зобов'язання. Ми підвищили пенсії , зарплати та соціальну допомогу, компенсували людям те, що не виплатила минула влада з початку року", - підкреслив він.

За словами Азарова, спрощено порядок надання субсидій.

"Ми дали доступ до них набагато більшому колу громадян... За останні місяці реальна зарплата виросла на 10%... Показник довіри до влади зріс. Свідченням цього є те, що з початку року рівень депозитів зріс на 30 мільярдів гривень", - порадів керівник уряду.

Азаров також додав, що вже підписано генеральну угоду між профспілками та роботодавцями на найближчі два роки.

"Україна формує свою економічну політику на принципах соціального діалогу. Абсолютно всі соціально значущі проекти, починаючи з бюджету і до Податкового кодексу, пройшли громадську експертизу", - резюмував Азаров.

Нагадаємо, раніше голова уряду заявив, що рівень зарплат, пенсійного та соціального забезпечення в бюджетній сфері недостатній.

"Ми не вважаємо той рівень пенсійного та соціального забезпечення, а також рівень заробітних плат у бюджетній сфері достатнім, однак ми не можемо йти шляхом друкування грошей", - сказав Азаров.

Читайте також:

Кожен шостий українець щодня думає про звільнення

Азаров: 4,5 мільйона українців не платять до Пенсійного фонду

Азаров: зарплати низькі, але ми не можемо друкувати гроші

ВідеоАзаров: за місяць зарплати зросли на 10%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: