Bentley відкликає лімузини через емблему на капоті

Через корозію емблема Bentley може поранити перехожого, який внаслідок аварії опинився на капоті. Щоправда, про жоден подібний випадок досі не відомо.

Британський виробник розкішних автомобілів під маркою Bentley оголосив про відкликання 569 машин у США. Виявилося, що встановлена на капоті знаменита емблема фірми, яка зображає букву В з крилами, може бути небезпечною.

Емблема Bentley має спеціальний механізм, який автоматично ховає її у нішу в капоті під час аварії або спробі її відірвати. Однак цього може не статися, якщо механізм заіржавів.

У такому випадку, як заявила Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США, виникає загроза для життя і здоров'я пішоходів, які внаслідок ДТП можуть опинитися на капоті.

Потенційний дефект був виявлений в одному британському автосалоні. Відкликання стосується машин моделей Arnage, Azure і Brooklands, що випускалися в період з 2007 по 2009 роки.

Для шанувальників Bentley "літаюча В" є символом заслуженої слави цього автомобіля. Однак деякі з них з жахом уявляють тепер стан людини, які на швидкості може наразитися на статуетку.

Сама компанія заявила, що їй не відомо про жоден подібний інцидент.

У 1962 році через травматичну небезпеку були зняті фігурки з капота радянського автомобіля ГАЗ-21. Спочатку це був олень в динамічній позі, який ніби мчить, а потім - обтічна "крапля".

Читайте також:

Паризький автосалон презентує 18 світових прем'єр

General Motors відкликає 1,5 млн автомобілів по всьому світу

Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

Honda відкликає 440 тисяч автомобілів через дефект безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: