Бензин в Україні може подешевшати вже в жовтні

Якщо вартість нафти збережеться на поточному рівні впродовж декількох тижнів, в Україні з жовтня бензин подешевшає на 10 копійок.

В Україні з жовтня може подешевшати бензин, якщо світові ціни на нафту триматимуться на рівні 105 доларів за барель, вважає директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

"Передумов для підвищення цін на бензин немає. Сьогодні досить сприятлива ситуація у світі, пов'язана з падінням цін на нафту. Я не виключаю, що якщо ціни за барель нафти протримаються в районі 105 доларів декілька тижнів, у жовтні ціни на паливо можуть навіть знизитися", - сказав він, пише Дело.

Експерт припустив, що як мінімум ціни опустяться на 5-10 копійок. "Думаю, зменшення ціни на 5-10 копійок - те, з чого треба буде починати. Якщо ціни на нафту протримаються на сьогоднішньому рівні ще довше, зниження цін буде ще істотніше", - сказав Куюн.

Нагадаємо, з 31 серпня органи Митної служби почали розмитнювати нафтопродукти по підвищених ставках акцизного збору 132 євро/т бензину і 60 євро/т дизпалива.

Безпосередньо учасники ринку і галузеві експерти вважають, що набуття чинності підвищених ставок акцизу на паливо приведе до зростання цін на роздрібному ринку.

Як повідомлялось, нещодавно Міністерство інфраструктури України запропонувало підвищити з 1 січня 2012 року чинні ставки акцизного збору на бензини і дизельне паливо до 200 євро/т та 120 євро/т відповідно.

Читайте також:

В Україні різко подорожчає дизпаливо

У Кабміні розповіли, що буде з цінами на бензин

Україна імпортує бензин для уникнення зростання цін

Якість українського бензину перевірятимуть на АЗС

Україна може застосувати "бензинові санкції" проти Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: