Google купує виробника мобілок Motorola

Google купує виробника мобільних телефонів Motorola за 12,5 мільярда доларів. Це дозволить компанії успішніше конкурувати з iPhone від Apple.

Інтернет-пошуковик Google домовився про придбання відділення Motorola, що займається випуском мобільних телефонів - Motorola Mobility.

Як повідомляється в офіційному прес-релізі Motorola, підписання угоди відбудеться 15 серпня, сума становитиме 12,5 мільярда доларів.

За кожну акцію Motorola Mobility інтернет-пошуковик заплатить по 40 доларів готівкою. Це на 63% більше, ніж вартість цінних паперів компанії на момент закриття бірж 12 серпня.

Таким чином, акції Motorola Mobility на початку торгів 15 серпня різко подорожчають. При цьому цінні папери Google на премаркеті подешевшали більш ніж на 2%.

Google розробляє мобільну операційну систему Android, яка встановлюється на смартфони декількох виробників, в тому числі й Motorola. Як зазначають експерти, нове придбання допоможе Google успішніше конкурувати з iPhone від Apple.

Варто відзначити, що Google вперше витрачає таку суму грошей на одну покупку. Досі найбільшим поглинанням з боку інтернет-пошуковика вважалося придбання DoubleClick більш ніж за 3 мільярди доларів.

Читайте також:

Google розробив нову платіжну систему

Прибутки Google за три місяці виросли майже на 40%

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: