Киянам безкоштовно встановлять лічильники тепла

Київська влада планує за 2 роки встановити на столичні будинки більше 3 тисяч лічильників тепла.

До кінця 2011 року київська влада планує за рахунок міського бюджету встановити у будинках столиці тисячу лічильників споживання теплової енергії.

"У нас є 21% прибудинкових лічильників усього в Києві. Цього року ми зробили тисячу проектів і виділені у нас 15 мільйонів гривень. За гроші міського бюджету ми встановлюватимемо ці лічильники у будинки. Цього року ми плануємо встановити тисячу лічильників, наступного року ми плануємо розширити цю програму - на 1,5 тисячі більше. Крім того, у нас є програма окрім центральних теплових лічильників установка індивідуальних теплових пунктів", - розповів перший заступник глави Київської міської адміністрації Олександр Мазурчак.

Він відмітив також, що використання лічильників за наявності автоматичних регуляторів тепла дозволяє досягти значної економії.

"Піднялася температура - відрегулювали подання тепла і з'явилася економія. Потрібно платити вже не за квадратні метри, а за гігакалорії, за фактично спожите тепло",- сказав Мазурчак. За його словами, використання лічильників дозволяє економити до 30% коштів.

Нагадаємо, у червні поточного року міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв заявив, що у 2012 році кожен будинок в Україні біде обладнаний лічильником теплової енергії. Для цього, за словами міністра із держбюджету необхідно виділити 3,3 мільярда гривень.

Читайте також:

Клюєв поставить лічильники тепла у кожен будинок

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: