Модернізацію ГТС України оцінили у 3 мільярди доларів

Британські експерти порахували, що модернізація української газотранспортної системи коштуватиме, як мінімум, 3 мільярди доларів.

Для модернізації української газотранспортної системи з розрахунком щорічного прокачування газу 110 млрд кубометрів потрібні 3,2 мільярди доларів інвестицій.

Як повідомив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Володимир Макуха, такі дані результату ТЕО модернізації ГТС оприлюднив у четвер, 29 вересня, на енергетичній конференції в Києві представник компанії-розробника ТЕО Mott McDonald.

"Залежно від об'ємів прокачування є різні варіанти. Це базовий варіант, який відповідає сьогоднішньому рівню прокачування (110 млрд кубів). Ця оцінка включає Уренгой - Помари - Ужгород, сховища і ще роботи за деякими іншими напрямами", - сказав Макуха.

Він також повідомив, що за розрахунками компанії, для модернізації ГТС з розрахунком на щорічне прокачування 140 млрд кубометрів газу знадобиться біля 6 млрд дол.

Нагадаємо, 24 вересня заступник голови правління НАК "Нафтогаз" Вадим Чупрун заявив, що впродовж семи років Україна інвестує більше 5 мільярдів доларів в модернізацію і реконструкцію пріоритетних об'єктів газотранспортної системи.

У липні Україна самостійно почала модернізацію магістрального газопроводу "Уренгой-Помары-Ужгород".

Читайте також:

Україна готує приватизацію своєї ГТС

Європа не відмовлялася фінансувати реконструкцію української "труби"

Європейські банки виділили на модернізацію української ГТС 300 мільйонів доларів

Україна почала модернізацію газової труби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: