Нацбанк оголосив курси валют на перший день вікенду

Основні валюти майже не змінили своєї вартості.

Національний банк України оприлюднив офіційні курси валют на суботу, 2 липня. Американська валюта залишилася на рівні першого дня місяця.

Долар своєї вартості не змінив – він оцінений НБУ в 24,82 гривні. Натомість євро дещо піднявся в ціні. У суботу європейська валюта коштуватиме 27,63 гривні, тоді як напередодні була на 7 копійок дешевшою.

Нагадаємо, що різкий обвал євро спостерігався тиждень тому – у п'ятницю, 24 червня. Саме в той день уранці оголосили результати референдуму у Великобританії щодо виходу із Євросоюзу, коли майже 52% проголосували "за". На цій новині євро почав падати. В українських обмінниках та банках також "скористалися" новиною про Brexit: якщо раніше різниця в курсах купівлі та продажу була незначною, то сьогодні вона становить одну гривню. Тобто євро скуповують за зниженою вартістю (30 червня – в середньому 26,95 грн) і в підсумку програють ті, хто міняє євро на гривні.

Нацбанк знижує облікову ставку до 16 з половиною відсотків з нинішніх 18

Про це рішення правління НБУ сьогодні оголосила його голова Валерія Гонтарева. Це - сигнал до зниження відсоткових ставок по кредитах для позичальників комерційних банків. На кінець року Нацбанк прогнозує інфляцію у межах 12 відсотків. Голова НБУ також відзвітувала про золотовалютні резерви, які зараз становлять 13,6 мільярда доларів, та помірне зміцнення курсу гривні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: