Найгірший бензин в Україні продається у Харкові

Найгірший бензин в Україні продається у Харкові

Столиця вибилась у лідери за кількістю неякісного бензину на АЗС

50% бензину на українських АЗС - "бодяга", у якій навіть важко визначити октанове число.

У 2011 році кількість неякісного пального на автозаправках зросла у 5 разів. У Харкові його частка наразі складає близько 80%, повідомив керівник автомобільного порталу Autovisio Віталій Чеховський.

Експерт розповів, що вони більше двох років займаються відбором промислового пального у різних регіонах України і мають дані майже по всіх великих містах. Це Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя та Івано-Франківськ.

"У нас є дані щодо якості пального на АЗС цих міст за 2009-2011 роки. У Харкові ми перевірили майже всі АЗС, то там 25% (неякісного пального) у 2010 році і вже 80% - у 2011 році. Ситуація в Києві. Якщо в кінці 2009 року було тільки 3,5% бензину, який не відповідав стандартам якості, то у 2011 - 50%. У Запоріжжі в кінці 2009 року було лише 3% неякісного пального, а 2011 року вже 20%", - зазначив Чеховський.

За його словами, у Запоріжжі у 2009 році вони не знайшли жодної автозаправки, де було б неякісне пальне. Але вже у 2011 році там було виявлено 10% такого пального.

"В основному в мережах АЗС ми зустрічали пальне, яке не просто виявилося неякісним, а яке взагалі не можна назвати пальним. У лабораторії не було можливості навіть визначити октанове число", - відзначив експерт.

Чеховський також наголосив, що у 2011 році середній рівень неякісного пального на АЗС по регіонах становить близько 50%.

Нагадаємо, за словами міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова, в Україні існують близько 100 заводів, які виготовляють бензин без жодних стандартів.

Читайте також:

Бензин може подорожчати до двох доларів вже у наступному році

Українцям все частіше не вистачає грошей на заправку автомобілів

Українці отримають бензин європейської якості через 2-3 роки

Україні пророкують черговий стрибок цін на бензин

В Україні є 100 "лівих" заводів, які роблять неякісний бензин

В Україні різко впав попит на бензин

Український бензин виявився одним із найдешевших у Європі

Повʼязані теми:

Наступна публікація