Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Роснефть" продала свою велику мережу АЗС в Україні

Активи були продані три тижні тому.

Наприкінці 2017 року, 20 грудня, російська нафтовидобувна компанія "Роснефть" завершила продаж компаній, яким були підпорядковані її автозаправки в Україні.

Про факт продажу свідчать дані звітності "Роснефти", пише РБК. Зокрема, з переліку афілійованих осіб зникли зареєстровані в Україні підприємства: "РН-КАРТ Україна", "ТНК-Індастріз Україна", "Авіаційна паливна заправна компанія", "Глуско Рітейл", "АвтоНафта".

Раніше мережа АЗС "Роснефти" в Україні нараховувала 141 заправну станцію. Також до активів компанії входив оператор оптових поставок нафтопродуктів "ТНК-Індастріз Україна" і нафтопереробний завод ЛІНІК у Луганській області. Директора ЛІНІКа Івана Бойка також виключили з числа афілійованих осіб.

Нагадаємо, раніше всі свої активи в Україні продав російський ЛУКОЙЛ. У лютому 2017 року останнє підприємство ЛУКОЙЛа в Україні – "Карпатнафтохім" в Івано-Франківській області - було продано неназваному покупцеві. Перед тим дозвіл на купівлю 50% Lukoil Chеmical, яка володіє 100% "Карпатнафтохіму", Антимонопольний комітет України видав Ільхаму Мамедову, який раніше очолював ПІІ "ЛУКОЙЛ-Україна".

Свої активи в Україні через введені санкції також продають інші російські компанії. Зокрема, "ВіЕс Банк" (українську "дочку" російського "Сбербанку") придбала група ТАС, засновником і основним акціонером якої є екс-глава Національного банку України та колишній віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції