Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усик назвав головну ціль на 2018 рік

Українець навіть назвав суперника, з яким би він хотів зустрітися.

Український боксер Олександр Усик напередодні поєдинку проти латвійця Майріса Брієдіса назвав свою головну ціль на 2018 рік.

Окрім того, Усик навіть назвав й ім'я свого бажаного суперника, з яким би він хотів зустрітися у найближчий час.

"Я дуже радий, що мій бій з Брієдісом відбудеться. Мені немає ніякої різниці, що він відбудеться в Ризі. Моя мета - це об'єднання поясом. Все, що мені для цього потрібно - це бій. Мій план на 2018 рік - це титул Мохамеда Алі. Ця перемога буде знаковою для мене, тому що я народився з цим боксером в один день. Бог дає мені можливість брати участь в цьому турнірі, і поки я на правильному шляху.

Перша мета, яка у мене стоїть - це титул Мохамеда Алі і з божою допомогою у мене все вийде. Тоді ми вже будемо розмовляти про суперважку вагу. Але думка про перехід в цей дивізіон мене не покидає ні на день. Тоні Белью дуже добре про мене відгукується. Цей хлопець, як боксер мені дуже симпатизує. Він веде себе як джентльмен. Я б з величезною радістю з ним зустрівся та навіть приїхав би до нього в Ліверпуль", - цитує слова Усика PSB Sports.

Нагадаємо, що бій Усик - Брієдіс відбудеться у рамках півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) 27-го січня 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції