Санлікар Росії продовжує лякати обмеженнями ввезення сирів

Дата публікації
Перегляди
1347
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Санлікар Росії продовжує лякати обмеженнями ввезення сирів

Почнуть зі зняття з реалізації та конфіскації

Онищенко зазначив, що Україна не хоче вести ділову розмову.

У російської санітарної служби є серйозні претензії до якості українського сиру, на його постачання можуть бути введені обмеження.

Про це заявив керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко. "Все може бути. Якщо ми побачимо таку ж неконструктивну позицію, то це буде досить швидко реалізовано", - сказав він про можливість обмеження поставок.

"Ми будемо діяти строго у відповідності з нашим законодавством. Воно нам дозволяє в самому широкому сенсі реагувати на такого роду порушення. Починаючи зі зняття з реалізації, конфіскації і так далі", - сказав він.

"На жаль, наші контакти з українською стороною компетентних результатів не дали. Ми поки не бачимо бажання вести ділову розмову, а бачимо якісь некваліфіковані коментарі, які часом не мають нічого спільного з предметом обговорення", - повідомив Онищенко.

Нагадаємо, 12 січня глава Росспоживнагляду РФ Геннадій Онищенко заявив про погану якість українських сирів. Він спрогнозував, що поставки цієї продукції з України можуть бути обмежені.

"Це помітний сегмент російського ринку. Тільки за останні десять місяців орієнтовний обсяг поставок становить 55,5 тисяч тонн", - сказав Онищенко.

Росспоживнагляд провів вибіркове дослідження зразків сирів, що знаходяться на російському ринку.

"Встановлено, що всі 14 зразків сирів мають у складі рослинні жири, інформація про наявність яких не позначена на етикетці, що вводить в оману споживача продукції і є порушенням федерального закону "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію", - йдеться в повідомленні відомства.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1347
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація