Тігіпко запевнив, що МВФ Україну не кине

Тігіпко переконаний, що МВФ і Україна створять новий план співпраці, але це не означає, що нам точно дадуть кредит.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко переконаний, що у України і МВФ буде нова програма співпраці. Про це він заявив в ефірі одногоз українських телеканалів.

"Якщо б уряд не піднімав мінімальні зарплати і пенсії, то ці переговори (з МВФ) могли б піти значно легше", - зазначив Тігпко.

Віце-прем'єр наголосив, що "ті заходи, які були прийняті урядом, додали до нашого бюджету 2,5% ВВП".

"Я переконаний, що у нас буде програма з МВФ", - підкреслив він.

У той же час Тігіпко зазначив: "Можна обговорювати теоретично і такий варіант, що не буде кредиту МВФ і тоді нічого такого драматичного не станеться".

"Україні потрібно буде приймати відповідні рішення і те, що ми можемо піти на двосторонні стосунки і на двосторонні запозичення, у тому числі, з російською стороною, як варіант може бути", - сказав урядовець.

"Ми вимушені будемо на нашому внутрішньому ринку збільшити обсяг запозичень. У нас буде можливість виходити на зовнішні ринки зі своїми запозиченнями державними", - зазначив він.

Однак Тігіпко підкреслив: "Це буде набагато гірше, ніж співпрацювати з МВФ, тому що за програмою МВФ йдуть гроші Світового банку, Євросоюзу".

"Вони будуть значно дешевшими, вони прийдуть ззовні, а це означає, що вони посилять гривню. Вони не візьмуть гроші з внутрішнього ринку, а це означає, що ці гроші залишаться в економіці України", - заявив віце-прем'єр.

Читайте також:

АП: для Україні важливий сам факт продовження співпраці з МВФ

Наступного тижня МВФ відновить переговори з Україною про кредит

Опозиція закликала МВФ не давати Україні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: