У Франції випустять першу в ЄС монету номіналом 1000 євро

Монету номіналом 1000 євро випустять у Франції. Важитиме новинка, яку випустсть в об'ємі 10 тис. екземплярів, лише 20 грамів.

У Франції випустять першу в ЄС монету номіналом 1000 євро, вага якої складе всього 20 грамів. Звістка про нову монету викликала неабиякий ажіотаж в країнах єврозони.

Так, з 7 ранку перед Монетним двором Парижу юрбилися сотні нумізматів для того, щоб зарезервувати для себе дві нові монети: одну золоту, яка карбуватиметься тільки в 10 тис. екземплярах, і ціна якої складе 1000 євро. Інша - срібна монета вартістю близько 100 євро.

Кількість цих монет досягне 50 тис. На обох монетах, які з'являться тільки в червні, буде зображений герой грецьких міфів Геркулес.

Запис відкритий аж до 7 травня. Монетний двір Парижу уперше випускає монети такої великої вартості. Для багатьох колекціонерів нові монети не лише дивовижні красиві диски, але також надійні інвестиції.

Нагадаємо, раніше у Франції випустили монету вартістю в 100 тисяч євро із зображенням індійського палацу Тадж-Махал. Дизайн монети створювала ювелірна фірма Cartier.

Читайте також:

Нацбанк випустить монету на честь "названого батька" Януковича

Гривня стала нецікавою для фальшивомонетників

Золото досягло історичного максимуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: