У Києві вироблятимуть дешеві дефіцитні ліки

Столична влада планує виробляти на комунальному підприємстві "Фармація" найбільш дефіцитні ліки. Продавати їх будуть за зниженими цінами.

До кінця 2011 року в Києві буде налагоджено виробництво дефіцитних ліків за зниженими цінами. Про це заявив начальник Головного управління охорони здоров'я КМДА Віталій Мохорєв.

"Місто вийшло з ініціативою створення власного виробництва ліків на сертифікованій основі. Я маю на увазі КП "Фармація", чиї потужності необхідно реанімувати – закупити відповідне обладнання, аби налагодити виробництво найбільш дефіцитних ліків. Ми плануємо запустити цю програму до кінця року", – розповів начальник Головного управління.

За словами Мохорєва, для цього будуть закуповуватися інгредієнти, з яких виготовляються імпортні лікарські препарати, для створення вітчизняних аналогів. Таким чином, планується випускати більше ста найменувань гостродефіцитних ліків.

"Ми сподіваємося, що зниження ціни може досягати 30%", – підкреслив Мохорєв.

Нагадаємо, в Україні планується введення державного регулювання цін на лікарські препарати, повідомив голова Державної служби по лікарських засобах Олексій Соловйов.

"Поки тільки обговорюється механізм, як це зробити. Поки немає навіть проектів документів з цього питання", - сказав він.

У той же час, Міністерство охорони здоров'я спільно з Державною службою лікарських засобів, а також з групою в Кабінеті міністрів займається вивченням цієї проблеми.

Читайте також:

Ціни на ліки в Україні встановлюватиме Кабмін

Україна припинила купувати ліки для хворих на СНІД та туберкульоз

В Україні на півроку заморозили держзакупівлю ліків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: