У московському метро з'явиться Wi-Fi

Московську підземку підключать до Wi-Fi. Безкоштовними будуть тільки міські інфоресурси.

Мер Москви Сергій Собянін розповів, що бездротовий доступ в Інтернет скоро з'явиться в метро.

Міська мережа Wi-Fi в метро повинна запрацювати вже в 2012 р, розповіла Олена Новікова, співробітник прес-служби департаменту інформтехнологій Москви. Але проект міського підземного Wi-Fi не буде дотаційним - оператор зможе на ньому заробити.

Безкоштовний доступ в Інтернет обмежать - або за швидкістю, або за часом, або за об'ємом трафіку. Безкоштовним можуть зробити, наприклад, доступ до певних міських інфоресурсів і служб метрополітену, за допомогою яких можна зорієнтуватися в підземці, пояснює Олена Новікова.

Спершу Wi-Fi з'явиться на станціях метро, потім, можливо, і на перегонах між станціями. Зараз департамент інформтехнологій веде переговори з ключовими операторами і метрополітеном - у зв'язківців є проблеми з доступом в метро.

Нагадаємо, до Євро-2012 в київському метрополітені обіцяють також налагодити якісний мобільний зв'язок і Wi-Fi. Проект по мобільному зв'язку може обійтися інвесторові в 155 млн грн, Wi-Fi - в 95 млн грн. Конкурс на побудову таких мереж буде оголошений найближчим часом.

Також до футбольного чемпіонату "Укрзалізниця" планує підключити вітчизняні потяги до Інтернету, ТБ та встановити постійний мобільний зв'язок.

Читайте також:

В українських потягах з'явиться Wi-Fi

Створення мережі Wi-Fi у столичній підземці коштуватиме майже 100 мільйонів

Москву визнали містом із найдорожчими готелями у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: