Українцям перестали виплачувати допомогу з безробіття

Українцям перестали виплачувати допомогу з безробіття

В Україні закінчилися гроші для безробітних

У держави забракло грошей на допомоги та дотації. Люди нарікають на депутатів, які висмоктали із бюджету відпускні.

Вітчизняним безробітним перестали платити грошову допомогу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Центр зайнятості влаштовує людей на тимчасовий роботу, за яку мав би платити їм зарплату. Однак люди скаржаться, що грошей не бачили вже три місяці.

Безробітний Олексій, колись менеджер зі збуту, який стоїть на обліку у столичному центрі зайнятості, розповів, що роботу йому ще шукають, але допомогу з безробіття вже не платять. "Раніше було раз на два тижні. А тепер за цілий місяць ні копійки", - нарікає безробітний.

"Для себе пояснення таке: пішли у відпустку депутати, прем'єр міністр, вони отримали допомогу, відпускні, наші гроші туди і пішли з бюджету", - каже Олексій.

Міністра соціальної політики, яка ще не пішла у відпустку, безгрішні безробітні дивують, бо їй прозвітували інше.

"Всі платежі, які були нараховані за червень, були повністю виконані. Мені це питання доповіла голова служби зайнятості Лазебна Марина Володимирівна", - заявила Наталя Королевська.

Марина Володимирівна знайти часу на роз'яснення ситуації не змогла. Письмову відповідь у Держслужбі зайнятості надати відмовилися. Телефоном пояснили, що коментувати нічого, бо вони все до копієчки перерахували до скарбниці.

Чому кошти не доходять до адресатів, у казначейській службі прокоментувати теж відмовились. Телефоном пояснили: "Видатки центру зайнятості не є соціально захищеними видатками. Передусім виплачуються захищені видатки".

По-простому, це означає, що насамперед гроші виділяють на зарплати. На допомоги та дотації фінансів поки що бракує.

Безробітним у місцевій скарбниці вже пообіцяли, що борги із зарплати виплатять скоро. Так і переказали: "Можливо, наступного тижня, а можливо, через місяць".

Нагадаємо, жінок вже почали "виживати" з роботи через новий "податок на вагітність", який додає чотири місяці до пенсійного стажу жінки, а окрім цього, ще й купу клопоту.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар та Олена Ваніна

Безробітним перестали платити допомогу

Безробітним перестали платити допомогу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація