"Укрспирт" збільшив прибуток на майже 300 %

Такими є показники першого кварталу.

У першому кварталі 2016 року Державне підприємство "Укрспирт" перевиконало план у 6 разів і отримало чистий прибуток 49,9млн грн.

Про це йдеться у повідомленні ДП, - пише "Європейська правда".

Як зазначається, у порівняні з першим кварталом 2015 року показник збільшився майже на 280%, тоді прибуток підприємства був приблизно 13,2  млн грн. "Показники першого кварталу - це реальна перемога ДП "Укрспирт". Можна багато говорити про проблеми, а можна діяти і отримувати результат. Це доводять цифри: на 59% збільшились об'єми виробництва спирту і на 37% - об'єми реалізації, експорт українського спирту в першому кварталі цього року виріс на 352%, на 49% зросла виручка від реалізації. Разом з цим збільшились і податкові відрахування - на 40,4%, держпідприємство перерахувало в бюджети різних рівнів майже 100 млн грн", - заявив заступник директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

Нагадаємо, що чистий прибуток ДП "Укрспирт" у 2015 році  становив більше 16 млн грн, 2014 р. був збитковим ("-" 532 млн грн). На сьогоднішній день основними клієнтами підприємства є українські виробники алкогольної продукції, на яких приходиться більше 80% продажів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: