У Києві з'явились аптеки з дешевими ліками

Столична мерія відкриє до кінця року 7 комунальних аптек з дешевими лікарськими препаратами.

У столиці до кінця 2011 року відкриють чотири комунальні аптеки, в яких реалізовуватимуться лікарські засоби за доступними цінами, заявив голова КМДА Олександр Попов.

"Ми хочемо проводити політику, яка була б наближена до споживачів, тобто до населення. І, з іншого боку, повинні реалізовуватися доступні за ціною і якісні продукти. Ми сьогодні відкриваємо третю аптеку, а до кінця року відкриємо ще чотири і будемо надалі це робити ", - відмітив Попов.

Голова КМДА додав, що міськадміністрація вилучила усі комунальні аптеки зі списку об'єктів, що підлягають приватизації і поставила питання перед правоохоронними органами по поверненню приміщень тих аптек, які були приватизовані.

"Таким чином, ми вирішуємо цю проблему комплексно і на виході матимемо розвиток мережі комунальних аптек з доступними цінами і широким асортиментом продукції", - додав Попов.

Нагадаємо, що КМДА також планує до кінця 2011 року налагодити у столиці виробництво дефіцитних ліків за зниженими цінами.

Для цього будуть закуповуватися інгредієнти, з яких виготовляються імпортні лікарські препарати, для створення вітчизняних аналогів. Таким чином, планується випускати більше ста найменувань гостродефіцитних ліків за ціною на 30% нижчою за імпорт.

Читайте також:

В Україні саджатимуть за фальшиві ліки

Ліки дорожчатимуть не частіше, ніж раз на півроку

В Україні ліки продають з накруткою у 1000%

У Києві вироблятимуть дешеві дефіцитні ліки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: