В Україні дешевшає полуниця та з'являється перша черешня

У Києві ягоди продають за 40-60 гривень за кілограм.

В Україні найнижчі ціни на полуницю можна побачити на ринках Заходу – орієнтовно 30 гривень за кілограм. На Півдні полуницю пропонують дещо дорожче –  40 гривень за кіло. А ось на оптовому ринку столиці за один кілограм доведеться віддати орієнтовно 60 гривень. Проте вже з'являється полуниця і за 40-50 гривень.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Поки що більшість продукції на ринках – теплична, але кількість ягід із відкритого ґрунту поступово зростає. Пік сезону прогнозують за кілька тижнів, а тому ціни на полуницю й надалі будуть падати.

Тим часом фермери прогнозують, що полуниця здешевшає до 13-15 грн за кілограм. Про це пише Gazeta.ua. Урожай ягід цього року буде хороший, а ринку збуту майже немає.

"Поки урожай невеликий, стиглої ягоди мало. Пік сезону буде через два тижні. Тоді ціна на ягоду може знизитися до 13-15 гривень за кілограм. Торік був величезний попит на органічні ягоди. Цього року ця тенденція продовжується. Європейські ринки дуже цінують українську ягоду, без хімікатів", – наголосив фермер із Херсонщини Сергій.

Крім того, на Півдні вже почали збирати ранню черешню.

"Зараз вона коштує для оптових покупців 40-50 гривень за кілограм. Ціна на неї за тиждень впаде вдвічі. Урожай хороший. Приморозки, які зазвичай псували цвіт, цього року не зашкодили деревам", – зазначив фермер.

Раніше черешню возили в Росію. Цього року ринки збуту змінились. Ягоду везуть у Польщу, Білорусь та продають на внутрішньому ринку України.

ВідеоПолуниця поступово дешевшає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: