Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські паралімпійці-плавці привезли додому рекордну кількість медалей

Спортсмени за кількістю медалей обійшли росіян.

Українські паралімпійці привезли з чемпіонату Європи з плавання 110 медалей, понад третина із яких – золоті.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Цієї ночі спортсмени повернулися на Батьківщину. Попри рекордну кількість медалей, у столичному аеропорту "Бориспіль" плавців зустрічали лише рідні, тренери та представники паралімпійського комітету.

Сам турнір відбувався у Португалії, і там цього року українські спортсмени поставили одразу 10 рекордів і стали абсолютними переможцями, обійшовши вперше за кілька років найголовнішого конкурента – Росію.

"Результат безпрецедентний. Але безпрецедентність результату ще в тому, що у нас 45 людей у команді і 35 з них – медалісти. Подумайте, яка питома вага тих, хто поїхав", – зазначив уповноважений президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

"Це дуже важкий труд. Не тільки у фізичному плані, а й в моральному це дуже важко. Але не дивлячись на всю цю важкість, ти розумієш, що в результаті отримуєш задоволення", – сказала паралімпійська чемпіонка Марія Лафіна.

Національний комітет спорту інвалідів України уточнив, що серед 110 медалей на чемпіонаті Європи 45 – золотих, 34 – срібні, 31 – бронзова. Водночас, у відкритому чемпіонаті Європи з плавання у доробку українців 98 медалей, з яких 37 золотих, 36 срібних та 25 бронзових нагород та перше місце у Європі.

Відео Українські параолімпійці завоювали 110 медалей на чемпіонаті Європи з плавання

Залиште свій коментар

Вибір редакції