В Україні хочуть залишити лише вісім податків

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні хочуть залишити лише вісім податків

В Україні з 2015 року скоротять кількість податків до восьми / Фото: УНІАН

Яценюк має намір зробити нову редакцію Податкового кодексу з 2015 року.

Кабмін планує переглянути Податковий кодекс і скоротити в ньому кількість податків до восьми, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у Верховній Раді.

"Нам необхідно прийняти нову редакцію Податкового кодексу, яка б передбачала скорочення кількості податків до восьми і розширення бази оподаткування", - повідомив він.

"Ми як уряд готові до найширшої дискусії, щоб внести цей законопроект з наступного року. Впровадити нову систему оподаткування. Чим простіша система податків, тим менше шансів у чиновника брати хабарі", - сказав Яценюк.

При цьому він визнав відсутність спрощення оподаткування у прийнятому вчора антикризовому фіскальному законі.

"Ми хочемо пропозицій пакету реформ, разом сядемо і з 2015 року зробимо нову редакцію Податкового кодексу", - повідомив глава уряду.

Він також наголосив, що наразі влада поставила завдання знищити так звані "податкові майданчики" - корумпована схема, яка контролювалася колишнім Міндоходів.

За словами Яценюка, для цього потрібно перевести всіх на безготівкові розрахунки, зменшити грошову базу готівки і змусити всіх чесно платити податки, подолавши корупцію в системі податкової та митної служби.

Зазначимо, що раніше Яценюк запропонував Раді ввести податок для товстосумів.

Наразі в Україні більше 20 податків.

Наступна публікація