В Україні на одне робоче місце претендують до 12 осіб

Дата публікації
В Україні на одне робоче місце претендують до 12 осіб

У середньому за одне робоче місце змагаються 6 осіб. / Сегодня

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць.

В Україні на одну вакансію у центрі зайнятості претендує від 6 до 12 осіб.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби зайнятості України, передає УНН.

В цілому ситуація на ринку праці характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі, послуг та професіоналів - по 13%; на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 16%; кваліфікованих робітників з інструментом –20%.

Головною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці. Особливо це стосується молодих шукачів роботи.

Загалом станом на 1 липня 2013 року у базі даних державної служби зайнятості було зафіксовано 78,7 тисячі вакансій.

У середньому за одне робоче місце змагаються 6 осіб, у тому числі серед професіоналів та кваліфікованих робітників з інструментом – відповідно по 4 особи, серед фахівців та осіб без спеціальної підготовки – відповідно по 6 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування та працівників торгівлі і сфери послуг – відповідно по 7 осіб.

Крім того, серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів та серед кваліфікованих робітників сільського господарства у середньому на одну вакансію претендувало 9 осіб, а серед технічних службовців – 12 осіб.

Раніше повідомлялося, що жінки в Україні стали успішнішими у кар'єрі, але до рівності з чоловіками ще далеко.

Наступна публікація