В Україні вдвічі подорожчали яйця

Протягом останнього місяця ціни на яйця значно зросли. Експерти називають причиною подорожчання аномальну спеку, яка спричинила посуху.

Оптово-відпускні ціни на курячі яйця в Україні виросли за місяць більш ніж в 2 рази. Про це свідчать ці Міністерства аграрної політики.

Станом на 17 вересня оптово-відпускні ціни на курячі яйця підвищилися більш ніж у 2,2 рази, з 2,75 до 6,23 грн за 10 штук (з ПДВ). При цьому мінімальна ціна по областях складала 3,83 грн, а максимальна - 7,7 грн.

Станом на 15 вересня середня роздрібна ціна на яйця в деяких торгових мережах Києва складала 7,12 грн за 10 штук, тоді як на 12 серпня - 5,91 грн.

Нагадаємо, найбільший в Україні виробник курячих яєць - компанія "Авангард" - наприкінці серпня прогнозувала, що значний ріст цін на зернові в Україні призведе до подорожчання яєць у другому півріччі 2010 року.

В результаті аномально спекотної погоди, що призвела до посухи і пожеж, ціни на ринку зерна значно виросли, зазначали в компанії. Таким чином, внаслідок того, що зерно використовується для корму птиці, собівартість виробництва яєць збільшиться.

Читайте також:

В серпні харчі подорожчали майже на 9%

Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

У ПР звинуватили ДАІ в подорожчанні картоплі

В Україні подорожчає горілка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: