В Україні зросли реальні зарплати

На одну вакансію претендують десять безробітних.

Номінальна середня зарплата одного штатного працівника в Україні в червні становила 5337 грн. Це на 7,1% більше, ніж було у травні. А порівняно з червнем минулого року зростання становить 24,1%.

Такі дані наводить Нацбанк у своєму макроекономічному та монетарному огляді за липень 2016 року.

"У результаті зменшення інфляційного тиску четвертий місяць поспіль спостерігалося прискорення зростання реальної заробітної плати (у червні до 17,3% у річному вимірі). Сума заборгованості з виплати заробітної плати майже не змінилася (станом на кінець червня 2016 року становила 2,0 млрд грн)", – уточнюють у НБУ.

зарплата
Національний банк України

У Нацбанку також констатують, що "на ринку праці зберігається тенденція до помірного відновлення попиту на робочу силу. Зокрема другий місяць поспіль знижувався рівень навантаження на 10 вільних робочих місць у річному вимірі (у червні на 6,9%). У сезонно скоригованому вимірі в червні кількість вакансій скоротилася, однак, за нашими оцінками, це насамперед відображало тимчасове погіршення ситуації в промисловості. Також скоротилася кількість зареєстрованих безробітних у Державній службі зайнятості в річному вимірі".

На одне вакантне місце нині претендують десять безробітних.

безробіття
Національний банк України

Чому дорівнює українська мінімальна зарплата у світі
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: