Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виплати вкладникам банку "Хрещатик" відклали

Необхідні кошти вже були зарезервовані для виплат і готові для перерахування у визначені банки-агенти.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повністю опрацював реєстр вкладників банку "Хрещатик" і заявив, що готовий розпочати виплати коштів у межах гарантованої суми відшкодування. Однак в установі попередили, що ці виплати розпочнуться на кілька днів пізніше оголошеної раніше дати.

Про це йдеться у повідомленні на сайті фонду.

У ньому зазначено, що необхідні кошти вже були зарезервовані для виплат і готові для перерахування у визначені банки-агенти, з якими вже підписано відповідні договори.

"Разом з тим, у співпраці з Київською міською державною адміністрацією з метою максимального збереження активів банку, Фонд опрацьовує можливість виведення ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК" з ринку із залученням інвестора. У зв'язку із цим виплати вкладникам ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК"  розпочнуться на кілька днів пізніше оголошеної раніше дати, але виключно у визначені законодавством терміни", - запевнили у Фонді гарантування.

Виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки) розпочнуться не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку, тобто не пізніше 18 травня 2016 р.

Про час та порядок виплат вкладникам ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК" буде повідомлено додатково на сайті Фонду, на сайті ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК" й у відділеннях банку.

Довідкова інформація за телефонами:

- 0 800 308-108, 0 800-30-40-10 – "Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб" (дзвінки по Україні безкоштовні);

- (044) 490-52-31, (044) 490-25-00 - ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК".

5 квітня банк "Хрещатик" було визнано неплатоспроможним, а ввечері до нього увійшла тимчасова адміністрація. Як повідомив НБУ, до банкрутства призвели дії акціонерів. Кінцевими власниками банку є Андрій Іванов (37,44%), територіальна громада міста Києва в особі КМДА (25%), Микола Солдатенко (24,24%) та низка міноритарних власників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції