Янукович доручив знизити ціни на гречку

Кабміну також доручено підготувати інфраструктуру для прийняття і зберігання урожаю гречаної крупи поточного року з мінімальними втратами.

гречка
Янукович доручив знизити ціни на гречку
 Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів забезпечити до 10 вересня продаж гречки з Державного комітету з державного матеріального резерву і Аграрного фонду для зниження цін.

Відповідне доручення уряду президент підписав 31 серпня.

Кабміну також доручено підготувати інфраструктуру для прийняття і зберігання урожаю гречаної крупи поточного року з мінімальними втратами.

Президент також доручив Кабінету міністрів і Антимонопольному комітету перевірити обгрунтованість підвищення цін на гречку і інші продовольчі сільськогосподарські товари.

Кабміну також доручено до кінця року забезпечити складання довгострокових прогнозів балансів виробництва, споживання і експорту-імпорту сільськогосподарської продукції з метою запобігання виникненню дисбалансів на продовольчих ринках.

Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів розглянути можливість введення мита на експорт гречаної крупи відповідно до норм світової організації Торгівлі.

Окрім цього, Кабміну доручено терміново провести переговори з країнами-експортерами гречки для забезпечення покриття попиту в Україні, розглянути питання введення дотацій на посіви гречки і ф'ючерсних контрактів на закупівлю гречаної крупи Аграрним фондом у сільськогосподарських виробництв.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що у держави є достатні запаси гречки, зерна і інших продовольчих товарів для забезпечення стабільності продовольчого ринку і цін.

За станом на 19 серпня аграрії зібрали 62 тисячі тонн гречки з третини від запланованої до збирання площі.

Як повідомлялося, напередодні АМКУ запропонував ввести державне регулювання цін на гречану крупу, контроль за сівозміною цієї культури, здійснити державну закупівлю близько 15 тис. тонн цього продукту.

Читайте також:

АМКУ пропонує регулювати ціни на гречку

В Україні гречка стає дефіцитом

Україну чекає дефіцит гречки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: