Янукович назвав можливим союз України з Росією

Президент визнав можливість вступу України до Митного союзу, до якого вже входять РФ, Білорусь і Казахстан.

Президент Віктор Янукович заявив про можливість вступу України до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

Про це він сказав у п'ятницю, 26 листопада, на прес-конференції в Москві після зустрічі зі своїм російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим.

"Коли мені ставлять, наприклад, питання, чи зможе Україна вступити до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану, - це можливо. Але у нас є процедури, які ми маємо пройти в Україні, наприклад, (внести) зміни до Конституції, які можливі, і їх можна вирішити як в парламенті, так і, наприклад, на всеукраїнському референдумі", - сказав президент.

Нагадаємо, з 1 січня 2010 року в рамках Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС) діє Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану.

6 липня 2010 року набрав чинності Митний кодекс Митного союзу. Наступна контрольна дата у заходах МС - 1 липня 2011 року. Цього дня митні кордони між Росією і Казахстаном, а також між Росією і Білоруссю мають повністю зникнути.

З 1 січня 2012 року країни об'єднаються в Єдиному економічному просторі, на якому застосовуватимуться єдині принципи роботи бізнесу. Крім того, лідери країн планують створити єдиний валютний простір на території Митного союзу.

В той же час, в українському уряді раніше заявляли, що Митний союз невигідний Україні. Натомість російський прем'єр Володимир Путін висловлював протилежну думку - він був переконаний у зацікавленості України в Митному союзі та Єдиному економічному просторі.

Читайте також:

Україна та Росія побудують міст через Керченську протоку

Янукович: Україна і Росія повинні святкувати всі пам'ятні дати разом

Росія уже не хоче Крим, а планує імперію зі столицею в Києві

ВідеоЯнукович назвав можливим союз України з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: