За три місяці 2011 року Apple вдвічі збільшив прибутки

Прибутки комп'ютерного гіганта - компанії Apple за другий фінансовий квартал перевершили усі прогнози і очікування, багато в чому завдяки великому попиту на смартфони iPhone.

За три місяці з початку 2011 року чистий дохід Apple на 95% перевищив показники компанії за такий же період минулого року - 5,99 млрд доларів і 3 млрд доларів відповідно.

Загальний доход компанії склав 24,67 млрд доларів, що на 83% більше, ніж торішні показники з січня по березень.

Такий ріст в першу чергу пов'язаний з високим попитом на смартфони iPhone, яких було продано більше 18,5 млн штук за минулий квартал.

Планшетники iPad мають менший попит, їх продажі були нижчими за прогнози компанії. Всього за другий квартал було куплено близько 4,7 млн планшетників Apple.

Міжнародні продажі принесли 59% від усього прибутку. За даними аналітиків, найінтенсивніший ріст попиту на продукцію Apple відмічений в країнах Азії.

Глава корпорації Стів Джобс, який нещодавно пішов на невизначений термін у відпустку за станом здоров'я, прокоментував успіхи компанії, сказавши, що "Apple продовжить наступати по всіх фронтах", і її показники до кінця року будуть ще більш вражаючими.

Читайте також:

iPhone і iPad викрили у шпигуванні за своїми власниками

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

У США стартував продаж iPad 2

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: