Зростання цін в Україні зупинилося

Мінекономрозвитку України відзвітував про нульову інфляцію.

У липні поточного року зростання цін зупинилося, повідомив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов.

Вадим Копилов відмітив, що за підсумками I півріччя 2011 року показник інфляції склав 5,9%. Він також додав, що в липні-вересні країну чекає сезонне зниження цін на продукти харчування. За його словами, цей процес вже почався, пише ЛІГАБізнесІнформ.

У той же час чиновник відмітив, що міністерство і уряд в цілому докладають максимум зусиль для зниження темпів росту інфляції.

"Якщо брати зараз ситуацію з цукром, то ви бачите, що заходи були вжиті вчасно і за цінами на цукор ніяких коливань не спостерігалися. Думаю, що у нас є шанс для того, щоб заплановані показники інфляції по року були виконані", - підкреслив Копилов.

Нагадаємо, зростання споживчих цін в червні в Україні сповільнилося в порівнянні з попереднім місяцем (0,8%) і склало 0,4%.

Як повідомлялось, у липні заступник міністра Мінекономрозвитку Володимир Бандуров, заявив, що населення України фактично захищене від інфляції.

За його словами, ріст реальної заробітної плати з урахуванням індексу інфляції випереджає приріст інфляції.

Читайте також:

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Споживчий кошик українця виявився гіршим, ніж пайок військовополоненого у 1941 році

Населення відчує покращення життя у 2012 році

В Кабміні заявили, що українці від інфляції захищені

Мінекономіки України дало прогноз ВВП та інфляції на наступний рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: