Антибактеріальне мило пошкоджує статеві органи

Миючі засоби з триклозаном і тріклокарбаном викликають пошкодження репродуктивної системи та знижують якість сперми.

Основні компоненти антибактеріальних миючих засобів викликають пошкодження статевих органів. У зв'язку з цим американська неурядова організація "Рада із захисту національних ресурсів" подала позов до Комісії з контролю за продуктами і ліками США (FDA) з вимогою обмежити продаж гігієнічної продукції з триклозаном і тріклокарбаном.

Представники "Ради з захисту національних ресурсів" посилаються на дані декількох досліджень, згідно з якими зазначені речовини викликають пошкодження репродуктивної системи, знижують якість сперми, а також порушують вироблення статевих гормонів і гормонів щитовидної залози. У позові відзначається, що за даними моніторингу, залишкові кількості триклозана були виявлені у 75% американців.

Вперше FDA мало намір досліджувати безпеку використання триклозана і тріклокарбана більше 30 років тому. Зокрема, в 1978 році наглядове відомство пропонувало обмежити застосування цих речовин після завершення всіх досліджень. У 1994 році ступінь небезпеки деяких інгредієнтів миючих засобів була переглянута. Проте згідно з позовом, з 1994 року частка гігієнічної продукції з триклозаном і тріклокарбаном на ринку лише збільшувалася.

На думку позивача, фахівці FDA не змогли своєчасно розробити стандарти використання триклозана і тріклокарбана, таким чином, відомство порушило федеральне законодавство щодо безпеки споживачів. Відповідачем за позовом також вказана глава Міністерства охорони здоров'я США Кетлін Себеліус. Представники FDA і американського МОЗ відмовилися коментувати позов.

Читайте також:

Бактерії знаходять дорогу додому по запаху

Жіночою косметикою можна забальзамувати трупи

Білявку вбила фарба для волосся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: