Біофізики розкрили секрет водохресної води

Біофізики заявляють, що цілющі властивості водохресної води сходять на неї з Космосу, а молитва і срібло посилюють чудодійні властивості води.

Цілющі властивості водохресної води сходять на неї з Космосу. Таку несподівану заяву зробили російські біофізики.

Завідувач лабораторією біофізики води НДІ екології людини та гігієни навколишнього середовища ім. Сисіна Станіслав Зенін запевняє, що те, що вода змінює свої властивості, пов'язано з положенням Землі.

19 січня Земля потрапляє в точку, де йде особливо сильний потік частинок, який впливає на властивості води. Звичайно, і в інші дні року частки впливають на Землю, але не так сильно, як у православні свята. Молитва і срібло посилюють чудодійні якості води.

В даний час НДІ проводить експерименти, як з допомогою молитви можна посилити якість води.
До речі, багато хто на Водохреща занурюється в ополонку, яка символізує води Йордану. Особливо такі процедури полюбляють українські політики.

Церква нагадує, таке обмивання автоматично не очищає від всіх гріхів, також воно не вибачає участі в святочних ворожіннях, про які іноді пам'ятають краще, ніж про дійсний сенс зимових свят.

І церква, і лікарі попереджають, що бажання потрібно порівнювати з можливостями. Непідготовленим пірнати в ополонку зовсім не обов'язково. Тим більше, що за переказами на Водохреща цілющою вважається будь-яка вода - навіть з-під крана.

Читайте також:

 Добкін скупався в ополонці одягненим, щоб людей не лякати

Екстрим-розваги байкерів і моржів

Священики вигадали молитву перед сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: