Дітям до шести років небезпечно дивитися 3D-відео

Тривалий вплив на очі 3D-відео, для якого не потрібні стереоскопічні окуляри, може негативно вплинути на розвиток зору в малюків.

Європейські окулісти попереджають батьків маленьких дітей, що тривалий вплив на очі 3D-відео, для якого не потрібні стереоскопічні окуляри, може негативно вплинути на розвиток зору в малюків.

"Дітям необхідне чисте зображення, яке нормально сприймають обидва ока. Це є умовою для нормального розвитку зору в малюків. Якщо щось порушує цей баланс, то може призвести до таких проблем як косоокість", — розповіла фахівець Європейської асоціації окулістів Карен Спарроу.

Деякі компанії-виробники ігрових приставок, які використовують ефект 3D-відео, самі прийшли до подібних висновків і до своїх приставок додають попередження, в якому не рекомендують дозволяти грати в тривимірні ігри дітям до шести років.

Лікарі заявляють, що небезпеку несуть не лише ігри, але й перегляд фільмів і телебачення в форматі 3D. Європейські фахівці рекомендують батькам бути обережними й дуже виважено та порційно дозволяти дітям подібні розваги.

Читайте також:

Став відомий режисер 3D-фільму про Клеопатру з Джолі

У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

Портрет Шекспіра відтворили в 3D

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: