Google Chrome визнали найшвидшим браузером

За даними дослідження з вимірювання швидкості завантаження веб-сайтів перше місце посів Chrome 12, друге - Firefox 5, а найповільнішим виявився Safari 4.

Браузер Chrome компанії Google виявився на першому місці за реальною швидкістю завантаження сайтів.

Нове дослідження з вимірювання швидкості завантаження веб-сайтів у користувачів різних браузерів провела компанія Gomez, підрозділ Compuware. Протягом місяця дослідники проаналізували більше 1,8 млрд завантажень близько 200 ресурсів.

З'ясувалося, що найшвидше завантажуються сайти у користувачів Chrome 12, останньої версії даного браузера, що потрапила в дослідження (нещодавно вийшов Chrome 13).

Середня швидкість завантаження сторінки на Chrome 12 становила 3,433 секунди. Показник Chrome 11 - близько 3,7 секунди, а Chrome 10 - 4 секунди.

Швидкість браузерів, таблиця
Порівняльний графік швидкості браузерів
Браузер Firefox посів друге місце із середнім показником (версія Firefox 5) близько 3,9 секунди. Час завантаження сторінок при використанні більш старих версій програми виявився трохи більшим.

Safari від Apple і Internet Explorer від Microsoft продемонстрували найгірші результати. Safari 5 завантажує сторінки, в середньому, за 4,5 секунди, тоді як Internet Explorer 9 для цього потрібно більше ніж 4,5 секунди.

Найгірший показник серед всіх версій, які брали участь в дослідженні, у Safari 4 - більше 6 секунд.

Як другий показник фахівці Gomez також дослідили швидкість рендеринга - час, необхідний для того, щоб на екрані з'явилася видима частина сторінки. За даним показником Firefox 5 випередив Chrome 12 - 2,18 секунди проти 2,374.

Дослідники підкреслили, що вони проводили аналіз саме реальних показників, спираючись на те, як браузери працюють у справжніх користувачів.

Читайте також:

Виявлено зв'язок між IQ користувача та його браузером

Хакери зламали систему безпеки Google Chrome

Microsoft представила операційну систему Windows 8

Відомий футуролог дав 25 прогнозів розвитку IT-технологій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: