Google почав попереджати користувачів про віруси

Попередження виводяться одночасно з пошуковою видачею. Пошукова система отримує від користувачів, комп'ютери яких заражені вірусами, трафік дещо відмінний від "здорового".

Пошукова система Google 3 20 липня почала попереджати користувачів, комп'ютери яких заражені вірусами.

Попередження виводяться одночасно з пошуковою видачею. За словами представника служби безпеки Google Даміана Меншера, пошукова система отримує від користувачів, комп'ютери яких заражені вірусами, трафік дещо відмінний від "здорового". Запити з таких комп'ютерів надходять в Google не безпосередньо, а через якісь проксі-сервера, які насправді є шкідливі ресурси.

"Ми сподіваємося, що попереджаючи користувачів, трафік від яких йде через ці сумнівні сервера, ми допоможемо їм своєчасно відреагувати на вірусну загрозу, наприклад, оновивши антивірусний захист комп'ютера", - зазначив Меншер.

Як відомо, Google є найбільш популярною пошуковою системою в світі. Крім пошуковика корпорація Google пропонує користувачам власний поштовий сервіс Google Mail, соціальну мережу Google + та інші можливості, що об'єднуються під одним аккаунтом.

Нагадаємо, нещодавно у всесвітньо відомій соціальній мережі Facebook почала поширюватися вірусна програма. Додаток обіцяє користувачам підключити функцію відеочату, але замість цього починає розсилати спам.

Читайте також:

Google заробив на власній соцмережі 20 мільярдів доларів

Google позбудеться кнопки "Мені пощастить!"

Google навчив браузер Chrome розуміти усне мовлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: