Мережа "Вконтакті" відкрила платіжну систему

Програмний інтерфейс Merchant API дозволить інтернет-магазинам підключатися до платіжної системи "Вконтакті".

Соціальна мережа "Вконтакті" анонсувала програмний інтерфейс Merchant API, який дозволить інтернет-магазинам підключатися до платіжної системи "Вконтакті", повідомляється в офіційному прес-релізі. Для оплати товарів користувачам досить авторизуватися в "Вконтакті".

Оплата здійснюється з рахунку користувача "Вконтакті". Його можна поповнити з гаманців інших систем, а також через платіжні термінали і за безготівковим розрахунком. Всі платежі підтверджуються через SMS. Першим магазином, який використовує платіжну систему "Вконтакті", став "Невообразімо.ру" компанії Futurico.

Творці платіжної системи "Вконтакті" відзначають, що поки не збирається стягувати ніякої комісії з інтернет-магазинів і користувачів. Вони також ведуть переговори з найбільшими банками і планують через кілька місяців відкрити введення коштів у систему з нульовою комісією.

Крім платіжної системи адміністрація "Вконтакті" анонсувала програмний інтерфейс Open API, який дозволяє авторизацію на інших сайтах за допомогою даних з профілю соціальної мережі. Open API порівнюють з єдиним паспортом, який полегшує реєстрацію на багатьох сайтах.

"Вконтакті" - найбільша в Росії соціальна мережа. Вона об'єднує понад 70 мільйонів користувачів. Її щоденна аудиторія, за даними TNS на лютий 2010 року, складає 1,8 мільйона користувачів.

Читайте також:

МВС України влаштувало стеження за користувачами "ВКонтакті"

Китайська компанія купує "Одноклассники" та "Вконтакте"

Відео "Вконтакте" стане платним

Сайт "Вконтакті" запустив власну "аську"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: