Microsoft показала першу версію Internet Explorer 10

У Лас-Вегасі представили технічну версію веб-браузера Internet Explorer 10, яка головним чином побудована саме на можливості апаратного прискорення.

На черговій щорічній конференції для розробників MIX у Лас-Вегасі Microsoft показала першу технічну версію веб-браузера Internet Explorer 10. Це сталося лише через 4 тижні після виходу фінальної версії IE9, а розробка IE10 почалася всього лише 3 тижні тому.

Розповідаючи про IE10, віце-президент Microsoft з розробки Internet Explorer Дін Хачамовіч особливо відзначив намір Microsoft з випуском кожного нового продукту рухатися в бік все більш і більш широкої підтримки веб-стандартів. Наприклад, компанія відкрила ресурс www.html5labs.com для узгодження специфікацій (щось на зразок аналога W3C).

На питання про те, чи планує компанія випускати нові версії веб-браузера частіше, як, наприклад, це робить Google, в Microsoft відповіли негативно.

Перша технічна версія IE10 головним чином побудована саме на можливості апаратного прискорення, на додаток до якої з'явилася підтримка нових веб-стандартів, включаючи CSS3 Multi-column Layout, CSS3 Grid Layout, CSS3 Flexible Box Layout, CSS3 Gradients і ES5 Strict Mode.

Крім того, за словами представників Microsoft, IE9 став першим браузером з підтримкою апаратного прискорення, причому дана функція охоплює не тільки графіку, але і текст, аудіо і відео.

Читайте також:

Німецький дизайнер створив концепт mPad для творчих людей

Нова версія платформи Apple iOS вийшла раніше терміну

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: