Nokia розробила браузер "доповненої реальності"

Додаток Live View, розроблений для смартфонів з операційною системою Symbian3, дозволяє отримати відомості про готелі, ресторани, банкомати, пам'ятки та інші об'єкти в оточенні користувача.

Nokia розробила браузер "доповненої реальності"
Скріншот додатку Live View з сайту Nokia Beta Labs
Компанія Nokia представила додаток Live View, який являє собою браузер "доповненої реальності". Технологія доповненої реальності полягає у можливості накладення віртуальних об'єктів на об'єкти реального світу.

Коли на смартфоні запущена програма Live View, користувач бачить на екрані картинку з вбудованої камери, на яку накладається додаткова інформація про об'єкти, які потрапили до поля її зору.

Наприклад, якщо він наведе камеру на будівлю, він дізнається, що в ній знаходиться, йдеться в описі Live View на сайті Nokia Beta Labs.

Браузер Live View призначений, в першу чергу, для туристів і дозволяє отримати відомості про готелі, ресторани, банкомати, пам'ятки та інші об'єкти в оточенні користувача.

Поки випущено тільки бета-версію програми. У яких містах працює Live View, не повідомляється. Завантажити програму можна з сайту Nokia Beta Labs. Вона сумісна зі смартфонами на базі Symbian3, у тому числі з Nokia C7, Nokia E7 і Nokia N8.

Браузери "доповненої реальності" випускаються й для інших мобільних платформ. Найбільш відомою програмою є голландський сервіс Layar, сумісний з Android, iOS і Symbian.

Читайте також:

Nokia випустила власну "аську" для смартфонів

Китайські вчені створили фотокамеру розміром із флешку

Google знайшов Атлантиду, яка зникла під водою більше 11 тисячоліть тому

Nokia визнала, що смартфон N8 "глючить"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: