Samsung представив найтонший смартфон у світі

Новинка одержала двоядерний процесор виробництва південнокорейської компанії з частотою один гігагерц.

 Компанія Samsung представила смартфон Galaxy S II з товщиною 8,49 міліметра, який наразі є найтоншим смартфоном у світі.

Як, повідомляється, Galaxy S II буде працювати під керуванням операційної системи Google Android 2.3. Вона була випущена в грудні 2010 року. Новинка одержала двоядерний процесор виробництва південнокорейської компанії з частотою один гігагерц. Продуктивність нового процесора вдвічі вище продуктивності процесора, що використовується в першому поколінні Galaxy S.

Графічна підсистема нової моделі перевершує показник Galaxy S в п'ять разів. Galaxy S II оснащується дисплеєм з діагоналлю 4,27 дюйма, виконаним за технологією Super AMOLED +, розробленою Samsung.

Нова модель також має по одній камері на лицьовій і задній панелях. Двомегапіксельна камера на лицьовій панелі буде використовуватися для відеодзвінків. На задній панелі розташується восьмимегапіксельна камера з можливістю запису відеороликів Full HD.

Продаж смартфона в деяких країнах Європи і південно-східної Азії повинен розпочатись вже в лютому 2011 року. Про вартість новинки поки не повідомляється.

Читайте також:

Розсекречені перші технічні дані нового покоління iPad та iPhone

Apple представила нову версію iPhone 4

LG представила прототип 3D-смартфона

Залиште свій коментар