Стало відомо, коли вийде нова операційка Windows 9

Дата публікації
Стало відомо, коли вийде нова операційка Windows 9

Нова операційка може вийти вже в квітні / The Verge

Чутки про нову операційку вже активно ширяться в інтернеті.

Корпорація Microsoft випустить операційну систему Windows 9 у квітні 2015 року. Про це з посиланням на власні джерела повідомив блогер Пол Таррот (Paul Thurrott).

Подробиці про Windows 9 Microsoft розкриє на конференції Build, яка пройде у квітні 2014 року. Таррот очікує, що до виходу остаточної версії "дев'ятки" компанія випустить її бета-версію і реліз-кандидат.

Деякі деталі про Windows 9, кодова назва якої - Threshold, вже потрапили в інтернет. Передбачається, що в систему повернеться меню "Пуск", а програми для інтерфейсу Metro можна буде запускати в середовищі робочого столу.

Протягом 2014 року Microsoft випустить оновлення для Windows 8.1 і для своєї операційки для смартфонів Windows Phone 8. Згідно з чутками, до складу "мобільного" оновлення увійде голосова помічниця Cortana, аналог Siri.

Нагадаємо, Windows 8 вийшла в жовтні 2012 року. Її особливістю стала наявність двох інтерфейсів - традиційного з робочим столом і нового (Metro) з "живими плитками". ОС можна використовувати як на комп'ютерах, так і на планшетах.

Через рік Microsoft оновила систему до Windows 8.1. Оновлення повернуло в операційну систему кнопку "Пуск", однак меню "Пуск", яке вперше з'явилася в Windows 95, в ній як і раніше було відсутнє.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація