У LiveJournal з'явилися власні гроші

У Живому журналі з'явилася власна валюта - "ЖЖетони". На них можна купити подарунки та оплатити ними деякі послуги LiveJournal.

У блогохостингу LiveJournal запустили в обіг віртуальні гроші. Валюту під назвою "ЖЖетони" можна придбати з допомогою електронних платіжних систем, SMS і банківських карт.

Віртуальні гроші можна буде витрачати на платні послуги у ЖЖ та на віртуальні подарунки. При цьому вартість більшості віртуальних подарунків становить 99 жетонів. Також "ЖЖетони" можна витратити на сувенірну продукцію LiveJournal.

Гроші будуть продаватися в онлайн-магазині LiveJournal. Мінімальний пакет жетонів (500 штук) обійдеться користувачам ЖЖ в 5 доларів. Також у даний момент пропонуються пакети об'ємом 1000 і 3000 жетонів.

Передбачено механізм передачі віртуальних грошей друзям. Проте сервіс не представив механізм виведення віртуальних грошей або здійснення платежів за межами LiveJournal. Таким чином, валюта ЖЖ є внутрішньою і не є аналогом платіжної системи, на зразок WebMoney або Яндекс.Грошей.

Читайте також:

Toshiba розробила чіп з рекордним обсягом пам'яті

Суд зобов'язав борців зі спамом заплатити спамеру

Телескоп "Хаббл" з'ясував, куди "пропав" пояс Юпітера

В Японії створили робота-немовля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: