В Україні з'явився власний вдосконалений Facebook

Запустити нову соціальну мережу обіцяють на початку листопада.

Новий соціальний ресурс Friendin.net створила за півтора року українська компанія "Френдін".

Автором і натхненником проекту виступив дніпропетровський бізнесмен Андрій Глоба. Над проектом працювали 20 українських програмістів. Загалом у проект інвестували 1,5 мільйонів доларів.

Його у четвер, 27 жовтня, представили в одному з ресторанів Києва. Зараз нова мережа працює в тестовому режимі. Розробники обіцяють вже з початку листопада запустити її у повну потужність.

"Ми взяли найкраще від усіх соціальних мереж, які зараз є, і переписали це у своєму баченні. Добавили дещо своє, і у нас вийшла унікальна мережа. Наприклад, інтерфейс мережі можна змінити під конкретного користувача - окремі структурні блоки користувач може розмістити на екрані за власним бажанням. Ми адаптували її під сенсорні екрани телефонів, для зручнішого користування", - розповів на презентації Глоба.

Крім цього в платформу мережі добавили можливість спілкування у відеорежимі за допомогою відеочату, канал якого може витримати до 200 тисяч спілкувань на хвилину. Також добавили нову функцію перегляду медіа файлів. Тепер з них можна формувати плей-списки які будуть йти в послідовності один за одним.

Сервера нової соціальної платформи знаходяться у Києві.

Читайте також:

Facebook збирає досьє на тих, хто ще не зареєстрований

Вчені пов'язали розмір мозку людини з кількістю френдів у Facebook

Зміни в соцмережі "Вконтакте" почнуться з появи кнопки самоліквідації акаунта

В інтернеті з’явилися соціальна мережа для мертвих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: