Поки Apple з Samsung "воювали", Nokia створила прототип гнучкого планшета

На конференції у Лондоні Nokia представила прототип - гнучкий планшетник, який згинається у різні сторони.

Nokia kinetic device / Фото: CNet News
Компанія Nokia на конференції Nokia World, яка відкрилася в Лондоні 26 жовтня, продемонструвала мобільний пристрій, керувати яким можна, згинаючи його у різні сторони.

Пристрій є прототипом і носить назву Nokia Kinetic Device. На демонстраційному зразку можна було переглядати фотографії і слухати музику.

Для "перегортання" треків або зміни масштабу фотографії апарат потрібно зігнути певним чином. Чи є в прототипі телефонний модуль, не повідомляється.

Читайте: Samsung "попустила" Apple, обігнавши у продажах смартфонів

Nokia Kinetic Device оснащений екраном з органічних світлодіодів. Діагональ екрану не розкривається, але судячи з фотографій, становить близько 4-4,5 дюймів, констатують експерти.

Представник Nokia Кріс Бауер розповів, що у пристрої застосовуються вуглецеві нанотрубки. Їх електричний опір змінюється, коли пристрій згинають.

Одним з плюсів "гнучкого" форм-фактора називають можливість керувати апаратом наосліп - наприклад, відхилити вхідний дзвінок, зігнувши телефон, який лежить у кишені.

В Nokia підкреслюють, що показаний на Nokia World пристрій є прототипом. Чи планує компанія запускати у виробництво гнучкі телефони та планшети, поки невідомо.

Конференція Nokia World проводиться компанією Nokia щорічно. Цього року компанія представила на ній перші смартфони на Windows Phone 7 і анонсувала лінійку бюджетних апаратів Asha.

Читайте: Джобс створив iPad, розсердившись на хвалька з Microsoft

Нагадаємо, нині практично на всіх континентах ведеться патентна війна між Samsung і Apple.

Компанії подали позови одне проти одного в десяти країнах. 4 жовтня, Apple відкинула пропозицію Samsung мирно врегулювати суперечку в Австралії щодо планшетних комп'ютерів.

При цьому південнокорейська компанія залишається важливим постачальником комплектуючих для продукції Apple - в тому числі чіпів та дисплеїв.

Читайте також:

Google и Samsung презентували смартфон на базі Android 4.0

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

У Німеччині повністю заборонили планшет Galaxy Tab через плагіат

Samsung представив найтонший смартфон у світі

Розумниця Siri в iPhone допоможе сховати труп і знайде адреси ескорт-послуг

 У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S

Повʼязані теми:

Наступна публікація