У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S

Дата публікації
Перегляди
7497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S

Фото: youtube

iPhone 4S не витримав тесту на міцність і "здався" під час удару екраном об асфальт, після чого дісплей майже повністю розбився. Galaxy S II виявився набагато міцнішим.

У "кривавій" битві на міцність Galaxy S II переміг iPhone 4S / Фото: youtube
Група ентузіастів розмістила в інтернеті відеоролик, який зафіксував порівняльне тестування падінь iPhone 4S і Samsung Galaxy S II на тротуар.

Спочатку було показано падіння з висоти від талії людини (близько одного метра), в результаті чого скло, що покриває корпус iPhone 4S із заднього боку розбилося, а дисплей не постраждав.

Потім пристрій падав з висоти плеча людини - це призвело до невеликого відколу на торці. Після цього апарат кинули дисплеєм вниз - після цього він весь покрився тріщинами.

Читайте: "Четвірка" з плюсом. З'явилися перші огляди iPhone 4S

У свою чергу, під час падіння з висоти близько метра Samsung Galaxy S II практично не постраждав, хіба що отримав кілька подряпин на торцях. Це закономірно, оскільки задня сторона вкрита пластиком і, принаймні, корпус розбити важко.

Падіння з більшої висоти йому теж не зашкодило. Тоді наполегливі випробувачі зважилися на радикальні заходи, але навіть падіння "обличчям вниз" не змогло завдати гаджету якісь помітні пошкодження, очевидно, завдяки міцному склу Corning Gorilla Glass.

Таким чином, як наочно показує відеоролик, флагманський смартфон Samsung виявився помітно витривалішими за новий смартфон Apple, хоча, зрозуміло, Gorilla Glass - зовсім не стовідсотковий захист, а всього лише спосіб зменшити можливу шкоду для телефону при не надто дбайливому користуванні.

Ударостійке скло марки Gorilla Glass було створене американською корпорацією ще в 1962 році Corning під назвою Chemcor.

Цей матеріал в три рази міцніший хімічно обробленого натрієво-вапняного скла, міцність досягається за рахунок хімічної обробки, під час якої іони натрію в матеріалі заміщуються іонами калію.

Дивіться: Презентація нового смартфону iPhone 4S від Apple

Нове скло розроблялося для автомобільної промисловості, однак собівартість цього виробу виявилася занадто висока, і конкуренції воно не витримало. Тому до недавнього часу цей ударостійкий матеріал з незвичайними властивостями абсолютно ніде не використовувався.

Ідея відродити Chemcor, зробивши його тонше і пристосувавши для захисту сенсорних екранів, виникла в 2005 році, а через три роки його модифікований варіант знайшов життя під новою назвою Gorilla Glass.

За неофіційними даними, Gorilla Glass, можливо, використовується і в iPhone, однак офіційного підтвердження цього немає.

На сайті Corning в списку партнерів, що використовують Gorilla Glass, Apple не значиться, а сама "яблучна" компанія зазвичай ніколи не розповідає, звідки беруться комплектуючі для її пристроїв.

Читайте також:

Розумниця Siri в iPhone допоможе сховати труп і знайде адреси ескорт-послуг

iPhone 4S побив рекорд продажів iPhone 4

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Розроблений Стівом Джобсом iPhone5 вийде в 2012 році

iPhone 4S надійшов у продаж

iPhone 4S надійшов у продаж

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7497
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація