iPhone 4S побив рекорд продажів iPhone 4

iPhone 4S побив рекорд продажів iPhone 4

iPhone 4S побив рекорд продажів iPhone 4 / Фото: AFP

Коментуючи перші результати продажів iPhone 4S, віце-президент Apple Філіп Шиллер відзначив, що "це самий успішний запуск в історії телефонів".

Компанія Apple за перші три дні продажів реалізувала більше 4 мільйонів смартфонів iPhone 4S. Про це йдеться у прес-релізі.

За цим показником iPhone 4S більш ніж удвічі обійшов iPhone 4 (1,7 мільйона апаратів за три дні) і вчетверо - iPhone 3GS (1 мільйон апаратів за три дні). Коментуючи перші результати продажів iPhone 4S, віце-президент Apple Філіп Шиллер відзначив, що "це самий успішний запуск в історії телефонів".

Нагадаємо, що продаж iPhone 4S розпочалися 14 жовтня відразу в семи країнах - США, Австралії, Великобританії, Німеччині, Канаді, Франції та Японії. Коли був запущений у продаж iPhone 4, він продавався тільки в п'яти країнах - США, Великобританії, Франції, Німеччини та Японії.

28 жовтня iPhone 4S надійде до магазинів ще 22 країн. Росія до їх числа не входить. Припускають, що російські продажі стартують до Нового року, але офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Україна також опинилася у хвості черги. Раніше повідомлялося, що перші поставки айфона прибудуть через 2-3 тижні після початку продажу.

iPhone 4S компанія Apple представила 4 жовтня. Зовні смартфон ідентичний iPhone 4, однак від попередньої моделі його відрізняють більш потужний процесор, нова камера, наявність модифікації з 64 гігабайтами вбудованої пам'яті і "голосовий помічник" Siri.

Читайте також:

Розроблений Стівом Джобсом iPhone5 вийде в 2012 році

Після смерті Джобса експерти пояснили феномен ненависті до Apple

Війна патентів: Samsung вимагає заборонити новий iPhone у чотирьох країнах

Співзасновник Apple провів ніч у черзі за новим iPhone

Повʼязані теми:

Наступна публікація