Співзасновник Apple провів ніч у черзі за новим iPhone

Возняк визнав, що міг би зробити один дзвінок до Apple і отримати новий смартфон, але вирішив побути в компанії шанувальників продукції Apple, які зібралися перед магазином.

Співзасновник Apple Стів Возняк провів ніч у черзі за новим iPhone / Фото: AFP
Стів Возняк, який заснував разом зі Стівом Джобсом компанію Apple, опинився в числі людей, які провели ніч у черзі перед фірмовим магазином яблучної компанії в Каліфорнії в очікуванні старту продажів нового iPhone 4S.

Возняк був першим у черзі перед магазином міста Лос Гатос. Він заявив, що незважаючи на те, що йому повинні доставити два нових яблучних смартфона, він хотів побути в компанії шанувальників продукції Apple, які зібралися перед магазином.

До магазину він приїхав в четвер, 14 жовтня, десь опівдні на своєму "сегвеї" (електричний самокат з двома великими колесами, - ред.) і розмістився біля входу на стільчику з планшетником iPad і дієтичною газованою водою.

"Я перший в черзі. Хлопець, що стояв переді мною, виявився п'яним і помилився стороною вулиці," - написав співзасновник "яблучної" компанії у своєму Twitter-акаунті.

Увечері до Возняка приєдналася його дружина Джанет Хілл. Проводячи час у черзі, жива легенда, за свідченням журналістів та очевидців, роздавав автографи, фотографувався з фанатами, вчив охочих кататися на "сегвеї" і розповідав, як він сумує за Стівом Джобсом, який помер 5 жовтня.

Веселун і філантроп Стів Возняк, якому в серпні цього року виповнився 61 рік, по праву вважається комп'ютерним генієм. Його щиро любить інтернет-спільнота і поважають IT-фахівці, хоч він відомий широкій публіці куди менше, ніж другий засновник Apple. Історично склалося, що Возняк з самого початку перебував у тіні свого яскравого і харизматичного напарника, займаючися більше технологією, ніж маркетингом.

Компанію Apple два Стіва заснували в 1976 році фактично на порожньому місці. Стів Возняк давно не бере участь у поточній роботі Apple, однак діяльність корпорації була б неможлива без закладених ним колись ідей і досвіду.

Читайте також:

Програма для iPhone дозволить поліпшити зір

За новим iPhone вишикувалися кілометрові черги

Розроблений Стівом Джобсом iPhone5 вийде в 2012 році

Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Повʼязані теми:

Наступна публікація