Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Хакери зламали Apple iOS 5 одразу після її появи

Apple iOS 5

Хакерська група випустила утиліту для зламу операційної системи Apple iOS 5 одразу після виходу ОС у світ.

Хакери запропонували спосіб зламу смартфонів iPhone і планшетів iPad з встановленою системою iOS 5 майже одразу після виходу її фінальної версії.

Як повідомив сайт хакерської групи iPhone Dev Team, за допомогою створеної ними програми не можна зламати iPad2 і новий iPhone 4S, продажі якого стартують у США 14 жовтня.

Крім того, користувачеві, який зважився на злам, доведеться підключати пристрій до комп'ютера для повторення процедури всякий раз, коли смартфон або планшет буде потрібно перезавантажити.

Процедура зламу, черговий JailBreak, дозволяє відкрити доступ до файлової системи пристрою і встановлювати додатки, отримані з джерел, відмінних від офіційного інтернет-магазину Apple App Store. Зокрема, на зламаних iPhone можна встановити піратський софт.

Apple випустила фінальну версію iOS 5 для iPhone і iPad в середу, 12 жовтня. Система містить більше 200 нових функцій, найбільш важливі серед них: повністю перероблена система оповіщень, засіб для обміну повідомленнями через Інтернет iMessage, інтеграція з сервісом мікроблогів Twitter, а також підтримка "хмарного" сервісу iCloud.

Хакерська група iPhone Dev Team відома випуском утиліт для зламу мобільних пристроїв Apple з метою запуску несертифікованих і піратських програм, а також для усунення прив'язки iPhone до мережі тільки одного стільникового оператора.

У середині 2010 року в американський закон про авторські права в цифрову епоху (DMCA - Digital Millennium Copyright Act) були внесені зміни, які узаконили злам телефонів, у тому числі й iPhone, для встановлення будь-якого програмного забезпечення. Аналогічним чином було легалізовано і усунення прив'язки телефону до мережі певного оператора мобільного зв'язку.

Читайте також:

Розроблений Стівом Джобсом iPhone5 вийде в 2012 році

Хакер, який зламав iPhone, прийнятий на стажування до Apple

Apple планує випустити бюджетну версію iPad

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Повʼязані теми:

Наступна публікація