Молодик "замінував" аеропорт, тому що тужив за в'язницею

Молодик "замінував" аеропорт, тому що тужив за в'язницею

Ілюстрація / Фото: wardandfontenot.com

Через повідомлення була проведена евакуація і затриманий рейс на Анталію. Перевірка показала, що бомби в аеропорту немає.

У Нижньогородській області Росії затримано молодика, який повідомив по телефону, що в аеропорту обласного центру закладено бомбу.

20-річний житель села Доскіно зателефонував "02" в ніч на 13 жовтня. Він заявив, що аеропорт Нижнього Новгорода заміновано, у зв'язку з чим була проведена евакуація і затриманий рейс на Анталію. Перевірка показала, що бомби в аеропорту немає.

Підозрюваного затримали швидко, так як при дзвінку він назвав свої справжні ім'я та прізвище. Юнак пояснив свої дії тим, що йому набридло жити на волі і він вирішив потрапити до в'язниці.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Стаття КК РФ 207 ("Завідомо неправдиве повідомлення про акт тероризму") передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до двохсот тисяч рублів, або обов'язкових або виправних робіт, або обмеження волі на строк до трьох років, або арешту на строк від трьох до шести місяців , або позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте також:

Школярці дали умовний термін за неправдиве повідомлення Путіну про теракт

У США в'язень судиться за право дивитися порно

Австралієць ледь не потрапив до в'язниці через поцілунок сідниць дружини

Повʼязані теми:

Наступна публікація